02133438679
  • English (English)

مجتمع پزشکی مسجد صدریه، پیشرو در ارائه خدمات طب نوین و طب سنتی و مکمل

مجتمع پزشکی صدریه با ارایه خدمات درمانی در جنوب شرقی تهران پذیرای شهروندان محترم می باشد. خدمات منحصر بفرد ارائه شده در این مجتمع بیماران زیادی را برای درمان از سراسر کشور به این مجتمع رهنمون ساخته است.

خدمات مجتمع طبی صدریه

  واحد طب نوین :
مجتمع پزشکی صدریه از سال 1390 در راستای درمان بیماری ها با روش الف )طب نوین  ب) طب آلترناتیو، طب مکمل یا طب سنتی اقدام به درمان بیماران می نماید .در این مجتمع پزشکی علیرغم انجام اقدامات مربوط به طب مکمل ،بیمارانی که در خواست درمان به روش طب نوین را دارند اقداماتی شامل موارد ذیل انجام می شودویزیت بیماران ، سرم تراپی ، تزریقات ،پانسمان نوار قلب ،ادیومتری ،اسپیرو متری .... .

 واحد طب سنتی :
استفاده از روش های طب سنتی از جمله گیاهان دارویی ، اعمال یداوی در تشخیص و درمان بیماری ها ، تشخیص طبع و مزاج و درمان اختلالات آن ،درمان دردهای مزمن ستون فقرات،درمان سردردهای مزمن ،درمان ریزش مو ،درمان اختلالات گوارشی، درمان سینوزیت مزمن و ....انجام می گیرد . 
 واحد گیاهان دارویی :

 گیاهان دارویی ، انواع عسل های ارگانیک ، گیاهی ، ژل رویال و گرده و انواع عرقیجات و دمنوش های گیاهی با خواص درمانی مختلف ، با کیفیت عالی و قیمت مناسب در مجتمع پزشکی و درمانی صدریه ارایه می شود .

 واحد دندانپزشکی :

واحد دندانپزشکی مجتمع پزشکی درمانی صدریه با کادری مجرب و امکانات و تجهیزات پیشرفته آماده ارایه خدمات می باشد و همچنین ویزیت و مشاوره دندانپزشکی رایگان است .