02133438679
  • English (English)

مجتمع پزشکی مسجد صدریه، پیشرو در ارائه خدمات طب نوین و طب سنتی و مکمل

تست فرکانسی

  • تشخیص فرکانسی

  • تشخیص فرکانسی1

تشخیص فرکانسی بیماری ها

تشخیص فرکانسی بیماریها روشی است که با استفاده از تکنیک دیجیتال و کامپیوتر با توانایی بسیار بالا و بدون هیچ گونه آسیبی به بدن در تشخیص ریشه ایی علت بیماریها، کمک شایانی به بیماران می کند. کشور های آلمان و روسیه در این علم پیشتاز هستند .

اساسا این دستگاه اینگونه است که تمام سلول های بدن بنا به به ساختار فیزیکی خود دارای ارتعاشات ویژه ای است که این ارتعاشات در هر نوع سلول منحصر به فرد است یعنی اینکه ارتعاش سلول سالم با سلول بیمار  متفاوت می باشد و میزان این تفاوت دقیقا به نوع بیماری و عامل آن بستگی دارد . در این روش تشخیصی ابتدا سلول های کل بدن مورد بررسی قرار می گیرند که پس از ثبت این ارتعاشات توسط نرم افزار و نهایتا آنالیز آن می توان :

1. قبل از بروز علائم ، بیماری شناسایی وتحت درمان قرار گیرد .
2. تشخیص عفونت ها و کشف محل آنها و شناسایی آلرژی ها
3. بررسی درمان بیماران صعب العلاج و لا علاج
4. تشخیص و درمان بیمارانی که توسط پزشکی مدرن تشخیص داده نشده اند استفاده می شود .

مدت زمان تست برای هر هر فرد حدود یک تا یک و نیم ساعت می باشد و در پایان کار خود دستگاه با ارسال ارتعاشات بیو الکترومغناطیس بر روی گرانول های مخصوص که از جنس گلوکز بوده و یا بر روی سرم تهیه با روش خاص اقدام به تهیه دارو برای همان فرد می نماید .بطوریکه داروی تهیه شده مختص همان فرد بوده و استفاده از آن برای فرد دیگری جایز نیست و پس از مصرف داروی ساخته شده فرد بیمار برای کنترل مجدد می بایست 45 روز دیگر مراجعه نماید .